PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Flash Oyun Oynamayı Sevenler


nullsix
31-03-2011, 18:29 PM
Site Adı : oyunuoyna.com

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

İçerik : Oyun oynama sitesi

Site Kuruluş Tarihi : Aralık 2005

Site Tanıtımı : Oyunu oyna adlı web sitesinin içeriğinde genel olarak, Boyama oyunları, Atari oyunları, Ameliyat oyunları, Araba oyunları, Futbol, basketbol oyunları, çeşitli beceri oyunları, en beğenilen Ben 10 oyunları, barbie oyunları, bilardo oyunları, birbirinden zevkli çizgi film oyunları, macera oyunları, kızlar için makyaj oyunları, uçak severler için uçak oyunları, 3 boyutlu oyunlar ve zeka oyunları bulunmaktadır. Sitede göze çarpan bazı oyun ([Only Registered Users Can See Links]) kategorilerini detaylıca tanıtmak istiyorum. Boyama oyunları adlı bölüm içeriğinde mickey mouse boyama, kelebek boyama, balık boyama, fil boyama, beğenilen çizgi film karakterleri olan tom ve jerry ile winx boyama gibi oyunları bulabilirsiniz. Çizgi film oyunları bölümünde ise, çocukların ve gençlerin heyecanla izlediği Scooby doo çizgi filmine ait Scooby doo gizli sayılar oyununu, Sünger bob apaçi dansı oyununu oynayabilirsiniz. Çizgi film oyunları sayfasında yer alan diğer oyunları da görmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Yine beğenilen bölümlerden biri olan atari oyunları adlı bölümde Street Fighter yani Türkçe bilinen adıyla Sokak Savaşçıları oyunu, çeşitli mario oyunlarını, Fred çakmaktaş oyununu oynayabilirsiniz. Ana sayfa içeriğinde ise en çok oynanan oyunlar ve en yeni oyunlar gibi bölümleri görebilirsiniz. Oyun oyna ([Only Registered Users Can See Links])ma adresiniz oyunuoyna.com, içeriğindeki binlerce oyun ile 6 yıldır kesintisiz olarak yayın hayatına devam etmektedir. Tüm oyuncuları bu adrese bekliyoruz.

Docksite34
02-04-2011, 15:00 PM
Site adresi: [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Kuruluş tarihi : 2008

İçerik : Flash oyunlar, oyun hileleri ve oyun videoları.

Site tanıtımı :

Birçok kategoride flash oyun bulunuyor ve tamamen ücretsiz. Araba, barbie, zeka, bulmaca, elbise, macera, avatar, sue, bratz, savaş, silah, motor, mario, ameliyat, spor, futbol, dövüş, çizgi film kahramanları gibi her kategoride oyun bulunuyor ve hergün yeni/güncel oyunlar ekleniyor.

Ayrıca siteye ister üye olun veya olmayın oyun kutunuz oluyor ve sevdiğiniz oyunları kutunuza atarak daha sonradan kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Oyunlara yorum yapabiliyor ve oyun isteğinde de bulanabiliyorsunuz. Ayrıca site hızlı olduğundan beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Flash oyunların dışında sitede güncel olarak oyun hileleride bulunmakta. Oyun hileleri için [Only Registered Users Can See Links] adresine girmeniz gerekiyor.

Flash oyunlar ve hileler dışında ise yine oyun videolarıda bulunuyor. Yani yeni çıkacak oyunların tanıtım videosu gibi çeşitli videolar izleyebiliyorsunuz.

[Only Registered Users Can See Links]

Garipwm
24-04-2011, 02:27 AM
Site Adresi : flash-oyun.net

İçerik : Flash oyun sitesi

Site Kuruluş Tarihi : Mart 2011

Site Tanıtımı : flash-oyun ([Only Registered Users Can See Links]) adlı web sitesinde çok çeşitli kategorilerde yüz binlerce flash oyun bulunmaktadır. Site içeriğinde 3d oyunlar, beceri oyunları, boyama oyunları, çocuk oyunları, futbol oyunları, giysi giydirme oyunları, kağıt oyunları, kız oyunları, komik oyunlar, macera oyunları, makyaj oyunları, manken oyunları, motor oyunları, muzik oyunları, nişan oyunları, savaş oyunları, spor oyunları, yemek oyunları ve zeka oyunları gibi en popüler içerikli oyunları bulabilirsiniz. Sitede bulunan tüm oyunların altında oyun ile ilgili çeşitli bilgilendirici yazılar ve oyunun nasil oynandığı hakkında verilere ulaşabilirsiniz. En yeni ve en iyi flash oyun ([Only Registered Users Can See Links]) içeriklerinin yer aldığı sitede aramak istediğiniz oyunun adını arama çubuğumuza yazarak kolayca bulabilirsiniz. İyi oyunlar

Garipwm
29-04-2011, 22:49 PM
Site Adresi:Game.Gen.tr
Kuruluşu:2008
İçerik:Güncel Oyunlar
Tanıtımı: Sitemiz sürekli güncel oyunları bünyesine katarak sizlere en güzel şekilde hizmet vermektedir.Dünyanın en iyi oyun yapımcılarının yaptıgı oyunlar sitemizde yer almakla birlikte oyun dünyasını sık sık takip eden kaliteli bir ekibimiz bulunmaktadır.kayu oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) kral oyun ([Only Registered Users Can See Links]) dora oyunları ([Only Registered Users Can See Links])

nullsix
03-05-2011, 17:10 PM
Site Adresi : Oyunvitrini.com

İçerik : Seçkin Flash Oyunlar

Site Kuruluş Tarihi : Mart 2006

Site Tanıtımı : Eklenen oyunların kalitesiyle öne çıkan,ismi ile fark oluşturan Oyun sitesi olan oyunvitrini.com da Oyun sayısı 4000’i geçmiş durumda. Özellikle Zeka Oyunlar ([Only Registered Users Can See Links]) ve Yemek oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) ile öne çıkan oyun sitesinde, isteyenin kişisel yapboz oyunu da yapılmaktadır. 3d oyunlar ([Only Registered Users Can See Links]) da her geçen gün zirveyi zorluyor Oyun Vitrini.Çocukları şiddetten korumak için,olmayan oyun kategorilerden biri de "Savaş Oyunları". Bu günlerde sitede en çok oynanan oyunlardan birisi de, meşhur yarışma programına ait olan Canlı Para oyunu
([Only Registered Users Can See Links])

Garipwm
11-05-2011, 01:33 AM
Site Adresi:[Only Registered Users Can See Links]
Kuruluşu: 2010
İçerik:En Kral Oyunlar
Tanıtımı:oyunlar1 ([Only Registered Users Can See Links]) Adlı sitemiz tasarımı gibi içeriği ilede sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.araba oyunları,yarış oyunları,dövüş oyunları,silah oyunları ve daha birçok oyunlar ile keyifli ve eğlenceli bir vakit geçirmek istiyorsanız mutlaka sitemizi ziyaret edin.oyunlar1 ([Only Registered Users Can See Links]) Sitesi oldukça hızlı olup oyunların dolmasını beklemeden hemen oynayabilirisniz.

Garipwm
16-05-2011, 16:40 PM
Site Adresi:sungerboboyunlari.net
Kuruluşu: 2010
İçerik:sünger bob oyunları ([Only Registered Users Can See Links])-sünger bob oyunları oyna ([Only Registered Users Can See Links]ünger_Bob_Oyunlar?/1.html)
Tanıtımı: sünger bob oyunları oyna ([Only Registered Users Can See Links])
Süngerbob,küçük çocuklar için ortaya çıkarılmış bir kahramandır.Kız ve erkek çocuklarının büyük eğlenceleri arasında yer alan süngerbob,oyunlarıyla da çocukları bilgisayar başına bağlamakta.Sünger bob oyunları oynamak,çocuklara hem eğlence,hem de öğrenmeyi bir arada sunuyor.Süngerbob oyunları,farklı çeşitlerde olabilir.

Garipwm
17-05-2011, 01:42 AM
Site Adresi:[Only Registered Users Can See Links]
Kuruluşu: 2009
İçerik:savaş oyunları
Tanıtımı: Savaş oyunları yazın öğrencilerin ve çocukların vazgeçilmez bilgisayar başında uğraştıkları unsurlarıdır.oyunlar erkek çocuklarda gelişme eğitim gibi unsurlara faydalıyken gençler için de bir stres atmak için bire birdir. Erkek çocuklar genel olarak Internet üzerindeki flash oyun sitelerindeki oyunları tercih ederler.
Savaş oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) küçük çocuklar için özel hazırlanmış hem bu oyunları oynarlarken kendilerini geliştirirken bilgi ve beceri olaraktan da kendilerine katkıda bulunmuş oluyorlar. Bu oyunlar yapılışında da dikkat edilen unsurlardır.Savaş oyunları ve spor oyunları ve yarış oyunları erkek çocukların vazgeçilmezidir.
Erkek çocuklar kendileri bile fark etmeden eğlenirlerken de kendilerine beceri ve bilgi olarak geliştirmiş oluyorlar.Yarış oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) adrenalin salgılatırken kimin önde olduğunu başarılı olduğunu makineye kanıtlamaya çalışıyorlardır.Yarış oyunları hız ve tutku seven çocuklar için vazgeçilmezdir.
Biz de bunları göz önünde bulundurarak oyun alanında sizlere hizmet vermeyi düşündük.Erkek Çocuk oyunları alanında sizlere nasıl daha güzel iyi oyunlar sunabileceğimiz araştırdıktan sonra sitelerimize çocukların bilgi beceri deneyim konusunda kendilerini geliştirmesi açısından en güzel oyunları seçtik.Sizde bu siteden oyunlar alanından istediğiniz oyun kategorilerini seçerekten çocuğunuza en iyi oyunları oynatabilirsiniz.Erkek çocuklarının spor tutkusunu bilmeyen yoktur tabi iş böyle olunca spor oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) vazgeçilmez bir tutkudur.Büyük takımları seçerek ve karşılarına yine büyük takım alarak spor oyunlarını oynarlar
Sitemiz [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) sitesini takip ederek güncel ve bilgi dolu oyunları oynatabilirsiniz

Garipwm
28-05-2011, 20:31 PM
Site Adresi:Oyunoteli.COM
Kuruluşu:2009
İçerik:Oyun
Tanıtımı:Zamanın başlangıcından beri çocuklar için her tür oyun vazgeçilmez bir eğlence kaynağıdır. Hal böyle olunca çocukların oyununa olan ihtiyaçlarını karşılamak için bir sektör oluşmuş durumda. Oyun dünyası,bir çok konuyu içinde barındıran geniş bir sektör.

Oyun dünyası gelişen teknolojiyle beraber çağ atlamış ve artık bez bebeklerin oyuncak araba ve tabancaların yerini sanal ortam oyunları almıştır. işte bu sanal dünyada flash oyun siteleri çocuklar için önemli bir yer tutar.

Bu sektörde birçok flash oyun sitesi var. Hangisi daha kaliteli karar vermek zor. Çünkü içerikleri nerdeyse birbirlerinin aynı. Onun için onların kalite durumlarını içeriklerinden çok içeriklerini sunuş biçimelerinde, tasarımlarında ve kullanım kolaylıklarında aramak gerekiyor. işte oyunoteli.com sitesini diğerlerinden ayrıran özellik burda sade ve göze hoş gelen tasarımıyla göz dolduran site. Oyunları sunuş biçimiylede diğerlerinden ayrılıyor. Tüm oyunlar çocukların rahat kavrayabileceği şekilde açıklanmış.

Sitenin en ilgi çekici kategorileri araba oyunları, smackdown oyunları ([Only Registered Users Can See Links]),beceri oyunları, puanlı giysi giydirme oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) ve friv oyunları ([Only Registered Users Can See Links])olarak gösterilebilir. flash oyunları seviyorsanız yada çocuğunuzun güvenle oyun oynayabileceği bir adres arıyorsanız oyunoteli.com biçilmiş kaftan.

parazit0531
29-05-2011, 17:46 PM
Site Adresi: zoptirik.com
Kuruluşu: 2007
İçerik: Flash Oyun

Oyunlar ([Only Registered Users Can See Links])

Çocuklar için yeni oyunlar ([Only Registered Users Can See Links]) oynamak, başkalarının diretmesiyle olmayacak bir durumdur.

Başkasının zorlamasıyla oynanacak bir oyun çocuğa keyif ve heyecan vermez. Çocuklar oynayacağı

oyun ([Only Registered Users Can See Links])a kendi karar vermeli, verdiği karar sonucunda oyunu oynamalıdır.

Oynadığı en güzel oyunlar ile oyunu bozacak, yanlış bir durum veya hareket yapmadığı sürece çocuğun oyununa müdahale etmemek gerekiyor. Oyun çocuklar için gerçek yaşamın bir parçası haline gelmiştir. Çoğu zaman gerçek yaşamda gördüğü olayları oynadığı en güzel oyunlara yansıtır.

Bedava oyunlar ([Only Registered Users Can See Links]) , her açıdan çocukların gelişimine yardımcı nitelikte olmalıdır.

Kesinlikle sınırlama ve yasak getirmek, yanlış bir davranış olacaktır. Bu şekilde yapılan bir davranış, çocuğun gelişimine zarar verici nitelik yaratacaktır. Çocukların oynadıkları yeni oyunlar, oyun esnasında kullandığı nesneler, oyun ([Only Registered Users Can See Links]) içerisindeki hal ve hareketleri onun ruh halini ve kişiliğini yansıtır.

Çocuğunuzun oynadığı en güzel oyunlar ([Only Registered Users Can See Links])ı gözlemleyerek onun, o anki ruh halini az da olsa saptayabilirsiniz. Çocuğunuz oyun esnasında gürültü yapıyor, etrafı dağıtıyor, üzerindeki elbiseyi kirletiyor diye ona engel olmamalısınız. Bu, çocuğa özgürlüğünün kısıtlandığını düşündürür.

Bu kısıtlamaları yapmamak için çocuğunuza uygun bir oyun ([Only Registered Users Can See Links]) alanı hazırlamalısınız. Çocuğunuz oyun esnasında kendini özgür hissedeceği için oynadığı süper oyunlar sayesinde daha çok rahatlayacaktır.

Çoğunlukla 15 yaş ve altı çocuk ([Only Registered Users Can See Links])larda, duygusal zekânın gelişme dönemidir.

Bedenen ve zihnen en hızlı gelişme döneminin olduğu bu yaşlar çocuklar bedava oyunlar ile kendi gelişimlerine katkı sağlamalıdır. Fakat ruhsal durumunu ve sağlıklı sosyal gelişimini olumsuz yönde etkileyecek oyunlardan da uzak durmalıdır.

Buna maruz kalan çocuklarda duygusal zekânın normal gelişimi gecikmektedir.

Çocuklar ergenlik dönemine uygun en güzel oyunlar ile zaman geçirebilir. Bu oyunlar ile iyi ve kötüyü ayırt etme deneyimleri yaşayabilirler.

Genel anlamda, bilgisayar oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) nın, çocuklar ve gençler üzerinde, sokakta oynadıkları; saklambaç, körebe, yakan top vb. oyunlar gibi sakinleştirici, otokontrol ve sorumluluk davranışlarını
geliştirme gibi olumlu etkileri görülür.

Garipwm
11-06-2011, 11:50 AM
Site Adresi:Snger Bob Oyunlar | Snger Bob Oyunlar Oyna | Snger Bob Oyunu ([Only Registered Users Can See Links])
Kuruluşu:2011
İçerik:Sünger Bob Oyunları
Tanıtımı: En yeni ve en son, sünger bob çizgi kahramanının oyunları bulunan sitemizde sünger bob oyunları oynayıp hoşça vakit geçirebilirsiniz.En güzel Sünger bob oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) ve en kaliteli Sünger bob oyunları oyna ([Only Registered Users Can See Links]) sitesine sizleride görmek isteriz.Süngerbob oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) oynanan Oyun sitemizde, sitemizde aradığınız her türlü oyuna bir tık kadar kolay ulaşabilir ve ayrıca Ben 10, Johnny Test, Geta, Bakugan, Hero 108, Dora, sünger bob puzzle oyunlarıda sünger bob oyunları sitesinde sizleri bekliyor. Hadi daha ne daha ne duruyorsunuz en keyifli ve harika sünger bob oyunları bu sitede oynanmayı bekliyor. Bütün Sünger Bob Funcılar buraya.

Garipwm
11-06-2011, 14:13 PM
Bedava Online Flash Oyun Oyna,Oyunoyna,2 Kişilik Bedava 3D Oyunlar Oyna,Çift Kişilik Oyunlar,Pacman Oyna,İki Kişilik Oyunlar ([Only Registered Users Can See Links])
Çift Kişilik Oyunlar ve Online Oyun Oyna

Site Adresi:Bedava Online Flash Oyun Oyna,Oyunoyna,2 Kişilik Bedava 3D Oyunlar Oyna,Çift Kişilik Oyunlar,Pacman Oyna,İki Kişilik Oyunlar ([Only Registered Users Can See Links])
Kuruluşu:2008
İçerik:Oyun
Tanıtımı:Oyunwebde.com Çift Kişilik Oyunlar ([Only Registered Users Can See Links]) ve Online Oyun Oyna ([Only Registered Users Can See Links])ma üzerine kurulmuş bir web sitesidir.kurulduğu yıllardan günümüze kadar güncel olarak tüm oyun alemini takip edip sürekli olarak arşivini genişletmektedir. 7den70'e tüm herkesin oynayabileceği oyunlar yer almaktadır.Araba oyunları,sunger bob oyunları,yapboz oyunları, barbie oyunları,dövüş oyunları,çizgi film oyunları,basketbol oyunları ve daha birçok sevilen oyunlar sitemiz bünyesinde yer almaktadır.

nullsix
15-06-2011, 22:58 PM
Domain adı : supercanoyun.co

İçerik : Süper Can Flash Oyunlar Sitesi

Site Kuruluı Tarihi : Haziran 2011

Tanıtım, Açıklama : "Süpercan” ne kadar süpermiş!

Gün geçmiyor ki internette yeni bir oyun haberine rastlayamayalım.Ve en çok da ilgili gören konu oyun.
Özellikle online oyunlar daha açıldığı hafta öylesine ilgi görüyor ki.

İşte bunlardan biri de TTNET ile SOBEE işbirliği sonucu ortaya çıkan “Süper Can” oyunu.Süper Can Oyunu:
” Kahramanımız SüperCan ve takım arkadaşları (Hulk, Iron Man, Spider Man) geleceği tehlikede olan gezegenimizi kötü robotlara karşı korumaya çalışmaktadır. Kötü robotların amacı da bütün ağaçları kesmek ve doğayı kirletmektir. Fakat durum elbette ki vahim değil. Sizin becerilerinizle SüperCan ve takım arkadaşları dünyamızı kurtaracaktır. Süper can oyunu, uzaydan gelen, ağaçları keserek ve çevreye tehlikeli atıklar yayarak dünyayı felakete sürüklemeye hazırlanan bir robot ordusuna karşı koyan Süper can maceralarını konu alıyor. Süpercan’ın kritik anlarında yardıma Örümcek Adam, Hulk, Wolverine ve Iron Man gibi Marvel süper kahramanları yetişiyor.” 353 MB’lık oyunu.supercanoyun.com dan indirilebiliyor.

Süpercan oyunu,kısa bir süre içinde alexa’nin verilerine göre, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 100 site içerisinde yer almaya aday gibi. Facebook Grup be?enenler sayısı şimdiden 150.000 yaklamış durumda.

Öte yandan “Süpercan“ isminden hit sağlamak isteyen,site sahipleri, web girişimcileri hemen konuya el attılar bile.Sitenin uzantısından tek harf eksik olan Sper Can Oyunlar ([Only Registered Users Can See Links]) bunlardan en dikkat çekeni.Bu site “Süper Can Oyunları” ismi ile bir çok kategoride yüzlerce flash oyun barındırıyor içinde Araba Oyunları ([Only Registered Users Can See Links]), zeka oyunları, Beceri oyunları ,Boyama Oyunları, Motor oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) ve bunun gibi..

Önümüzdeki günlerde google istatistiklerine göre ülkemizde en çok aranan ilk 10 kelimeden biri olmaya aday gibi ”Süper Can”.Bunu Süper yazıldığında başta süpercan olmak üzere,süper can oyun, süper can oyna ([Only Registered Users Can See Links]) ve bunun gibi türevlerinden anlamak hiç de zor değil.

Bakalım nereye kadar Süpercan …

Garipwm
16-06-2011, 14:44 PM
Site Adresi:Oyuntimi.com
Kuruluşu:2010
İçerik:oyunoyna ([Only Registered Users Can See Links])
Tanıtımı: Oyuntimi.com misyon olarak kendine kaliteli hizmeti dustur edinmiş popüler bir Flash
oyun oyna ([Only Registered Users Can See Links])ma sitesidir.Bünyesinde 7den 70'e her herkesin oynaya bileceği oyunlar yer almaktadır.Bir çok flash oyun sitesinde kullanıcıların en çok rahatsız olduğu durumlardan biride reklam fazlalığıdır! hatta reklamların fazla olmasından dolayı oyunlarda açılmamaktadır.Oyuntimi.com olarak reklamlarımızı kullanıcıları rahatsız etmeyecek şekilde optomize ettik.Sitemiz bünyesinde bulunan oyunlardan misal verecek olursak;Mario,dövüş oyunları,araba oyunları,silah oyunları,savaş oyunları,futbol oyunları,basketbol oyunları ve daha bir çok oynandıkça zevk veren oyunlar yer almaktadır.

Garipwm
03-07-2011, 17:42 PM
Site Adresi:[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Kuruluşu:2010

İçerik: Friv Oyunları

Tanıtımı:


friv ([Only Registered Users Can See Links]) oyunları sitesi çok sayıda oyunun oynanabileceği bir oyun sitesidir. Sitede bulunan oyunlar herkesin zevkle oynayacağı oyunlardır. Sitede friv oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) dışında çeşitli kategorilerde çok sayıda oyun bulunmaktadır. Bakugan oyunları, Barbie oyunları ve Ben10 oyunları çocukların severek oynadıkları oyunlardır. Ayrıca Frivoyunlari.net oyun sitesinde çocukların gelişimine katkıda bulunacak araba oyunları ile beceri ve bulmaca oyunları da bulunmaktadır.

Garipwm
05-07-2011, 18:53 PM
Site Adresi:[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Kuruluşu:2008

İçerik:

Tanıtımı:

friv ([Only Registered Users Can See Links]) çok sayıda oyun türünü bünyesinde barındıran bir sitedir.Sitede mevcut bulunan oyunlar herkesin severek ve ilgilyle oynadığı oyunlardır. Sitede friv oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) dışında çeşitli kategorilerde çok sayıda oyun bulunmaktadır. Bakugan oyunları, Barbie oyunları ve Ben10 oyunları çocukların severek oynadıkları oyunlardır. Ayrıca Frivoyunlari.com oyun sitesinde çocukların gelişimine katkıda bulunacak araba oyunları ile beceri ve bulmaca oyunları da bulunmaktadır.Mario oyunları,yapboz oyunları,boyama oyunları gibi daha bir çok oyun ile her yaştan kesim oyun severlerin ilgi durağıdır.

nullsix
29-07-2011, 15:56 PM
Domain adı : frivoyunlari.net

İçerik-Başlık : Sünger Bob Oyunları

Site Kuruluş Tarihi : Şubat 2011

Tanıtım, Açıklama : Oyun cocugun bedeni ve ruhi gelismesi icin sarttir.Özellikle 2-6 yas arasinda oyun oynamaya ihtiyaclari vardir, cocuk gunun yarısını ,uyumadigi ve yemedigi zamanlar oyunla gecirmek ister,oyun,cocuga kimsenin ogretemedigi seyleri ogretir.

Cocuga oyun yeri ve serbestligi saglanmasi onemlidir.cocuk oyun ileogrenme yollarini ogrenir.cocuk zihinsel,konusma,bir is ortaya cikarma yeteneklerini oyun gelistirir,uyum icinde insanlarla iliski kurmayi,yardinmasmayi kazanir.saldirganlik gibi onemli problemlerini ve yanlizligini yener.insanlari,hayvanlari,tabiati,guzel seyleri sevme duygusu gelisir. Sünger Bob Oyunlar? ([Only Registered Users Can See Links]) kategorisi sitemizde mevcuttur.

cocuk oyunda bedenini gelistirir,kaslarini cesitli sekillerde kullanark gelistirir.bircok arac ve gerec ve esyayi kullnarak,adim adim bir beceriyi elde eder,sonra,daha zor seyleri yapmaya heveslenir ve kendine guveni artar. Süper Can Oyunu ([Only Registered Users Can See Links]) bu bağlantı üzerinden oynanabilir.

Zekasini kullanmayi gelistirir.dunyayi ve cevresini kesfeder,surekli bilgiler edinir,merak duygusunu tatmin eder,mantik yurutmeyi,secim yapmayi sebeb sonuc iliskileri kurmayi ogrenir,

*oyun cocugun enerji birikimini sarfetmesini,duygularini ifade etmesni saglar.
*Canli bir oyun ortaminda cocugun dili gelisir,konusma becereileri artar,sözlü olarak anlasmayi,problemlerini cözmeyi ogrenir. Bu bağlamda friv ([Only Registered Users Can See Links]) oyunlari adlı sitemize tüm çocukları bekliyoruz.

nullsix
29-07-2011, 20:33 PM
Domain adı : oyunoteli.com

Site Sloganı : En Yeni Oyunlar - Oyun Oteli Adresinde

Site Kuruluş Tarihi : Şubat 2010

Tanıtım, Açıklama : Oyun Oteline hoşgeldiniz. Site içeriğinde çok çeşitli Ameliyat Oyunları, Araba Oyunları, Barbie Oyunları, Basketbol Oyunları, Beceri Oyunları, Ben 10 Oyunları, Çizgi Film Oyunları, Çocuk Oyunları, Dövüş Oyunları, Erkek Oyunları, Futbol Oyunları, Puanlı Giysi Giydirme Oyunları, İşletme Oyunları, Kız Oyunları, Komik Oyunlar, Macera Oyunları, Makyaj Oyunları, Mario Oyunları, Nişan Oyunları Otel Oyunları Puanlı Giysi Giydirme Oyunları Savaş Oyunları Simektan Oyunları Spor Oyunları Strateji Oyunları Yarış Oyunları Yemek Oyunları Zeka Oyunları Scooby Doo Oyunları Mahjong Oyunları ve Smackdown Oyunları yer almaktadır.

Site üzerinde yer alan bazı populer oyunlardan da kısaca söz etmek istiyorum. Çizgi Film oyunları kategorisinde Scooby doo minibüs oyunu, Spiderman 3 oyunu, Buz devri sincap fırlatma oyunu, Billy ve mandy oyunu, Kayu yıldız dünyası oyunu gibi oyunlar bulunabilir. Simektan oyunları adlı kategoride ise John Cena giydirme oyunu, Jeffy Hardy oyunu, Süper Simektan oyunu, 3d Simektan oyunu, Komedi Simektan oyunui, parmak simektan oyunu ve Simektan 2010 oyunları yer almaktadır. Populer bir bölüm olan Giydirme oyunları adlı bölümde Melek kızın modası, Hiphop modam, Justin Bieber kaykay, Emo yeni moda, Nuray ve modası ile okul kızları giydir adlı oyunları oynama şansı bulabilirsiniz. Sitede ayrıca Friv oyunları adı altında bir bölüm de bulunmaktadır. Friv oyunları bölümünde Askeri araç oyunu, Çılgın atlayış oyunu, Hayeletli ev oyunu, Süper karınca oyunu, Aç kedi oyunu ve Minik kedinin sütü gibi oyunları görebilirsiniz.

Sitede bulunan tüm oyunlar ile ilgili talimat ve açıklamalar, ziyaretçilere sunulmaktadır. Böylece oynamak istediğiniz oyuna ait önceden bilgi sahibi olma şansınız mevcuttur. En çok ilgi gösterilen ve en çok beğenilen oyunlar, En İyi Oyunlar adı altında bir bölümde toplanmıştır. Bu bölümde, site içeriğindeki en hit oyunları görebilirsiniz.

Site ziyaretçileri, oynadıkları oyunların ardından oyuna dilerlerse puan verebilirler. Verilen puanlar doğrultusunda En çok puan alan oyunlar, Sitede bulunan " En Puanlılar " bölümünde toplanmaktadır. Böylece sevdiğiniz oyunlara puan vererek oyunların bu bölümde olmasını sağlayabilirsiniz. OyunOteli adlı web sitemiz aynı zamanda Facebook.com üzerinden de takip edilebilir. Sitenin tanıtımı ile ilgili olarak son bahsetmek istediğim unsur, internet üzerinden arayıp da bulamadığınız oyunları, sitede yer alan arama çubuğuna yazarak tek bir tık ile bulma imkanınıza sahipsiniz. Böylece internette dakikalarca oyun aramak yerine tek bir tuş ile sitemiz üzerinden aradığınız oyunu bulabileceksiniz.

Tüm oyun meraklılarını OyunOteli.Com adresine Bekliyoruz. İyi eğlenceler ve keyifli oyunlar dileriz.

jekymark
12-08-2011, 04:46 AM
Kız oyunları

Site adresi [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])
Google pagerank: 1
Açılış tarihi: 2011
Açıklama: Kız çocukları bu oyunlara bayılacak ! Eğer bir kız çocuğu iseniz veya kız çocuğunuz varsa, rahatlıkla oyun oynatabileceğiniz kiz oyunlari ([Only Registered Users Can See Links]) sitesidir. Makyaj yapma ve elbise giydirme oyunları gibi, kızların seveceği tüm oyunları barındırıyoruz.

jekymark
13-08-2011, 04:19 AM
Flash oyun oynamayı sevenler


Site adresi: [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])
Sevgili arkadaşlar merhaba, flash oyunları özellikle küçük yaştaki çocuklar sever ve sürekli oynarlar. Bende işlerden fırsat buldukça, kafamı dağıtmak ve stres atmak için çareyi flash oyunlarda bulurum. Sizde flash oyunları oynamayı çok yada az da olsa seviyorsanız benim sitemi bir ziyaret edin. Sitede bulunan kategoriler aşağıdaki gibidir. Aslında oyunlari-oyna.org adresimizde, daha fazla kategori mevcut ama kısaca yazdım.

3D oyunlar ([Only Registered Users Can See Links])
Alışveriş Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Ameliyat Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Araba oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Barbie Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Basketbol Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Beceri Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Ben 10 Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Bilardo Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Boyama Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Çiftlik Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Çizgi film Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Dini Oyunlar ([Only Registered Users Can See Links])
Dizi Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Dövüş Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Futbol Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
İki Kişilik Oyunlar ([Only Registered Users Can See Links])
Kağıt Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Kız Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Komik Oyunlar ([Only Registered Users Can See Links])
Macera Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Mario Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Motor Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Online Oyunlar ([Only Registered Users Can See Links])
Savaş Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Zeka Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])

Garipwm
13-08-2011, 18:31 PM
Site Adresi: oyuntanitimlari.org/
Kuruluşu: Ağustos 2011
İçerik: oyun tanıtımları ([Only Registered Users Can See Links])
Tanıtımı:

Bu yazımızda sizlere yeni açılan bir sitenin tanıtımını yapacağız sitemizin adı oyun ([Only Registered Users Can See Links]) tanıtımları adresi .

Sitede farklı kategorilerde, araba oyunları, silah oyunları, dövüş oyunları, vb. bir çok kategoride flaş oyun sitelerinde yer alan en güzel oyunların tanıtımları yapılıyor. Çocukların en çok sevdiği silah oyunları kategorisinde en son çıkan oyunların tanıtımları ve linkleri bulunuyor.

Sitenin amacı güzel oyunların tanıtımlarını yapmak ve bu oyunlara ait linkleri izleyicilerle paylaşmak. Siteye dilerseniz silerde oyun tanıtımı ekleyebiliyorsunuz. Birçok flaş oyunun artık eskidiğini yeni nesil flaş oyunların çıktığını görüyoruz bu oyunlar çok yüklü oldukları için de yüklenmeleri baya zaman alıyor. Türkiye’nin internet trafik hızında sorunlar olduğu için genelde bu tip oyunlar oyun sitelerine yüklenmiyor çok fazla trafik harcadıkları için. Yurtdışında serverlarda barınan sitelerde bu tip oyunlara yer veren sitelerin tanıtımlarını oyun tanıtımları ([Only Registered Users Can See Links]) sitesinde bulacaksınız.

İnternette çocukların severek oynadığı oyunlar arasında erkek çocuklar genellikle;
drift oyunu ([Only Registered Users Can See Links]) veya drift oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) ve özellikle vurdulu kırdılı savaş filmlerine fazlasıyla özendikleri için silah oyunları ([Only Registered Users Can See Links])nı çok seviyorlar.

Kız çocuklar ise; giydirme oyunu ([Only Registered Users Can See Links]), giydirme oyunları ([Only Registered Users Can See Links]), çeşitli kedi, köpek, kuş gibi hayvan giydirme oyunları ([Only Registered Users Can See Links])nı severek oynuyorlar.

Diğer birkaç oyun tanıtım ve oyun oynama sitesi adresleri ise: oyunlar1 ([Only Registered Users Can See Links]), oyun tanıtımları ([Only Registered Users Can See Links]), silah oyunları oyna ([Only Registered Users Can See Links]), en güzel oyunlar ([Only Registered Users Can See Links]), silah oyunları ([Only Registered Users Can See Links]),tanıtımları, jeep oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) başlıklı sitelere de girerek bir çok oyunun tanıtım linkine ve oyuna ulaşabilirsiniz.

Garipwm
14-08-2011, 16:28 PM
Site Adresi:FlashOyunlar.Gen.tr

Kuruluşu Tarihi:2011

İçerik:flashoyunlar

Tanıtımı:


Flashoyunlar.gen.tr kurulduğu günden itibaren kaliteyi artırmayı kendine şiar edinmişıtir.Site arşivi sürekli olarak yeni çıkan oyunlar ile güçlendirilmektedir.2011 yılında kurulmasına rağmen birçok oyun severin günlük olarak takip ettiği bir durak haline gelmiştir.

Site flash oyunlar ([Only Registered Users Can See Links]) üzerine kurulmuştur. flash oyun ([Only Registered Users Can See Links]) sektörünü yakından takip eden editörler tarafından yönetilen web sitesinde son derece kaliteli flash oyunlar yer almaktadır. Bazen öyle oyunlar vardırki insan sağlığına zarar verip,bağımlılık yaratır.Uzman doktorların tavsiye etmediği hiç bir oyun sitede yer almamaktadır.

flash oyun oyna ([Only Registered Users Can See Links])mak isteyenleri rahat ettirmek adına,oyunlar en güçlü sunuculara yüklenmiştir.flash oyunlar oyna ([Only Registered Users Can See Links])mak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Siteyi o kadar seveceksinizki;Eşinizi dostunuzu bile davet edeceksiniz.

FlashOyunlar.Gen.tr bağımlılık yapar.

binnaz_23
20-08-2011, 18:01 PM
İnternet üzerinden oyun oynamak söz konusu olduğu zaman ziyaret edeceğimiz web siteleri oldukça sınırlıdır. Bu şekilde sınırlı olmalarının temel sebebi ise büyük bir çoğunluğunun belirli bir rant elde etmek amacıyla kurulmuş olmasıdır. Bu sebepten istediğimiz oyunları bulmakta zorluk çekeriz.İnternet üzerinden doyasıya oyun oynayarak zaman geçirmek isteyen herkesin rahatlıkla ziyaret edeceği bir web sitesi ile karşınızdayız. Web sitemizde her türlü oyunu kolaylıkla bulmanız mümkün olmaktadır. Özellikle gençlerimizin şu tatil günlerinde daha kolay vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla araba oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) bol miktarda web sitemizde bulunmaktadır.[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) Oyun oynamak ve vakit geçirmek söz konusu olduğunda bu konuda uzun süredir devam eden büyük bir web sitesinden oyun oynamak daha mantıklı gelmektedir. Sizlerde dilerseniz web sitemizi ziyaret ederek ne demek istediğimizi kolaylıkla anlayabilirsiniz. Zaman geçirmek ve oyun oynamak için yapmanız gereken tek şey bilgisayarınızın başına oturmak ve web sitemizi ziyaret etmek olmalıdır.Friv oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) denildiği zamanda ilk akla biz geliyoruz. Bilgisayar üzerinden oyun oynamak ne yazık ki her yer de mümkün olmamaktadır. Çeşitli dosyaların kurulması gerektiği gibi aynı zamanda bilgisayarında özelliklerinin bu duruma elverişli olması gerekmektedir. Oysa internet üzerinden oyun oynarken hiç bu tarz bir sıkıntı yaşamanıza gerek kalmamaktadır. Özellikle zaman geçirmek istediğiniz süre boyunca web sitemizi ziyaret ederek kolaylıkla istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.Kız çocuklarımızı da unutmadık, onlarında rahatlıkla oynayabileceği kız oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) ve barbie oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) bol miktarda web sitemizde bulunmaktadır. Oyun oynamanın ne kadar eğlence verici bir şey olduğunun farkında olan herkesi web sitemize beklemekteyiz. Hemen her yaşta insanın rahatlıkla oynayabileceği sonsuz çeşit ve içeriğe sahip web sitemize sizleri de muhakkak bekleriz. Web sitemiz sizlerin sadece bir tık uzağınızda bulunmaktadır. Sonsuz çeşitte oyun için [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) adresimize gelin.

nullsix
22-08-2011, 22:59 PM
Site Adresi: kopekoyunlari.com

İçerik : köpek Oyunlar?

Site Kuruluş Tarihi : Ocak 2009

Site Hakkında Tanıtım : kopekoyunlari.com, çocukların köpek oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) oynayabilecekleri bir oyun sitesidir. İnternet üzerindeki çok sayıda oyun sitesi içinde içeriği çok geniş bir oyun sitesidir. Sitede kız ve erkek çocuklar için hazırlanmış pek çok oyun bulunmaktadır. Çocukların üye olmadan girerek oyun oynayabilecekleri kopekoyunlari.com sitesinde her gün her oyun pek çok kez oynanmaktadır.

Kız çocuklar için hazırlanmış oyunlar içinde köpek oyunları, köpek giydirme oyunları ([Only Registered Users Can See Links]), kuş oyunları, kedi oyunları, balık oyunları ([Only Registered Users Can See Links]), maymun oyunları bulunmaktadır. Bu oyunlar kız çocuklarının el becerilerini arttırmaktadır. Ayrıca erkek çocuklar için Çiftlik Oyunları ve Scooby Doo Oyunlarken çok oynanan oyunlardır. kopekoyunlari.com sitesinde çocukların zeka ve ahlaki gelişimine zarar verecek oyunlar bulunmamaktadır.

köpek oyunları çocukların en çok rağbet ettiği oyunların başında gelmektedir. Nasılki oyuncakçılarda en çok satılan çocuk eşyaları köpek, tavşan ve benzeri ise sanal alemde en çok oynanan kız oyunu da köpek oyunlarıdır.

Bunun bilinci de ve idrakinde olduğumuzdan dolayı sitemizin ismine kopekoyunlari.com ismini verdik. Sitemiz her ne kadar genel olarak köpek oyunları üzerine kurulu olsa da içerisinde daha birçok kız oyunu bulunmaktadır.

Keyifli oyunlar ve iyi eğlenceler dileriz.

parazit0531
25-08-2011, 04:17 AM
Site adı : oyunstok.com
Kuruluşu: 2010
İçerik : Flash Oyun

OyunStok.Com adresinde istediğiniz flash oyunu oynayabilirsiniz. Sitede bütün flash oyunlar kategorilere ayrılmış durumda. Popüler oyunlar kısmında en çok oynanan oyunları bulabilirsiniz. Ayrıca sitenin editörünün tavsiye ettiği oyunları da oynayabilirsiniz. Ayrıca favori olarak seçeceğiniz oyunlar üstteki favori oyunlarınız kısmına eklenecektir. oyun oyna ([Only Registered Users Can See Links])mak için sadece oyunun üzerine tıklayıp yüklenmesini beklemeniz yeterli olacak. Televizyondaki birçok dizi ve programında oyunu yapılmış durumda. Survivor, Ali kaptan ve canlı para gibi birçok televizyon yapımının oyununu OyunStok.Com sitesinde bulabilirsiniz. Bir zamanların en çok izlenen çizgi filmi Cedric'in flash oyunu da sitede mevcut. Sitede herkesin ilgisini çekecek oyunları bulmak mümkün. Aradığınız bir tür ya da oyun varsa arama kısmından bulabilir, oynamaya başlayabilirsiniz.

jekymark
29-08-2011, 05:30 AM
site adı: sendeoyna.net
site açılış tarihi: 27.08.2011

Flash Türkce Oyunlar Burada Durma Sende Oyna Sıra Sen Sendeoyna.net Türkiyenin En İyi Ve Kaliteli Flash Oyun Sitesi

nullsix
04-09-2011, 00:28 AM
Domain adı : zombioyunlari.gen.tr

İçerik-Başlık : Zombi Oyunları ve Korku Oyunları sitesi

Site Kuruluş Tarihi : Aralık 2010

Tanıtım, Açıklama : ZombiOyunlari.gen.tr adlı web sitesine hoşgeldiniz. Site içeriğinde genel olarak çok çeşitli zombi oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) ve korku oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) yer almaktadır.

Korku oyunları adlı bölümde yer alan bazı oyunlar : Cadılar evi, Kuru kafa oyunu, Mutant katliami, ScoobyDoo Hayaleti, Lanetli Köy, Sin City - Günah şehri, Veba Zamanı, Ölüm Günü, Ölüm Yarışı, Cadılar Bayramı Yaratıkları olarak sıralanabilir. Oyunların yer aldığı sayfalarda, oyun ile ilgili bilgilendirici talimat ve açıklamaları görebilirsiniz. Böylece oynamak istediğiniz oyun hakkında önceden bilgi sahibi olabilmektesiniz.

zombi oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) isimli bölümde bulunan bazı oyunlar ise şu şekildedir : Aç ölüler, Bitkiler ve zombiler, Zombie savaşı, Cehennemden kaçış, Dünyanın karşısında, Et köşkü, Güçlü Martin, Hastanede zombiler, Hayatta kalma, Kalabalık zombi, Lanet köyü, Manyak zombiler, Sonsuz katliam, Zombi avcısı, Zombi deliği, Zombi okulu ve ölüm arazisi.

Site içeriğinde Zombi oyunları ve korku oyunlarının yanı sıra çeşitli Savaş Oyunları, Savunma Oyunları, Kale Oyunları, Silah Oyunları, Smackdown Oyunları, Aksiyon Oyunları, Ejderha Oyunları, Robot Oyunları, Korsan Oyunları, Gormiti Oyunları, Süper Can Oyunu, Friv Oyunları ve Ben 10 Oyunları da yer almaktadır.

Oyunların yer aldığı sayfaların altına arzu ederseniz oyun ile ilgili yorumlarda bulunarak sitemize aktif olarak katılma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca beğenmiş olduğunuz oyunları arkadaşlarınız ile sosyal ağlarda paylaşabilmektesiniz. Keyifli oyunlar ve iyi eğlence dileriz.

jekymark
07-09-2011, 14:24 PM
herkesi bekliyorum.yorumlarınızıda eksik etmeyin

kaos.1987
07-09-2011, 14:58 PM
Site Adresi: [Only Registered Users Can See Links]
İcerik: Kayu Boyama Oyunları
Tanıtımı:

Kayu boyama oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) oynamak için sitemizi ziyaret etmeniz gerekiyor. Çocukların yeni sevgilisi kayu oyunları'nın en çok tercih edilen kayu boyama oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) oynamanız için sizleri bekliyor. Kayunun maceralarına sizlerde kapılın.

Sitemizde yanlızca kayu boyama oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) bulunmuyor birbirinden farklı dora oyunları, kayu yapboz oyunlarıda mevcuttur. Ayrıyetten sünger bob oyunlarınıda oynayabilirsiniz. Kayuyu boyamak bu kadar zevkli olamaz. Herkez kayuyu boyamalı kayuyu boyamanın tek adresi kayuboyamaoyunlari.net'dir.

nullsix
13-09-2011, 19:18 PM
Domain adı : oyunoteli.com

İçerik-Başlık : Friv oyunları - Friv ve Friv 2 Oyna

Site Kuruluş Tarihi : Şubat 2010

Tanıtım, Açıklama : Friv oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) sitesine hoşgeldiniz. Oyunoteli.com adı altında faaliyetlerini 2010 yılının şubat ayından bu yana başarıyla sürdürmekte olan internet sitemizde en yeni ve en güzel friv oyunları yer almaktadır. Site üzerinde yer alan tüm oyunlarda, oyunlar ile ilgili olarak çok detaylı talimatları bulabileceksiniz. Oyun oynamadan evvel, oyun sayfasında yer alan bu talimatları okuyarak, oyuna çok daha hazır bir şekilde başlayabilirsiniz.

OyunOtel'inde Friv 2 ([Only Registered Users Can See Links]) oyunları da oynayabilirsiniz. Son zamanlarda, oyunseverlerin çok büyük bir ilgi duyduğu Friv oyunlarından beğendikleriniz olur ise, bu oyun linklerini sosyal ağlarda arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Sitede yer alan bazı friv oyunları şu şekildedir : Bisiklet yarışçısı, Çılgın savaşçı, Kedi ve köpek, Kale kuşatma, Safari zamanı, Angry birds Rio, Yük kamyonu, Tropik Fırlatma, Engelleri aş, İlkel yolculuk, Taş devri arabası, Pony engelli yarışta, Zorlu tank sürüşü, Nükleer atık, Survivor adası, Salyangoz Bob, IQ Hedef, Cadde alışveriş, Yok böyle Truck, Hayaletli ev, Gemilere karşı savun.

Yukarıda sıralanan Friv oyunlarının yanı sıra daha birçok Friv ([Only Registered Users Can See Links]) oyununu internet sitemiz üzerinden oynayabileceksiniz. Tüm friv oyunu severlere iyi eğlenceler ve keyifli oyunlar diliyoruz.

MeryemDinc
17-09-2011, 02:50 AM
Oyunlar ([Only Registered Users Can See Links]"[Only Registered Users Can See Links]") hayatımıza renk katan bir nevi sosyal aktivitelerdir(abartmadığımız sürece). Eskiler bilir, küçükken sokaklarda oynadığımız saklambacın yerini şimdilerde online oyunlar ve flash oyunları aldı. Bunun nedeni ise internet yayılması ile birlikte teknolojinin sürekli geliştiği bir çağda yaşamamızdır. Tüm evlerde nerdeyse en az 1 adet bilgisayar bulunduğunu düşünürsek, bundan sonra doğacak çocuklarda saklambaç yerine bilgisayar üzerinde eğlenceli flash oyunları oynayacaktır.

Oyun siteleri de oyunseverlerin gözüne görebilmek için kendilerini sürekli geliştirmektedirler. Kullanıcıya yönelik çalışmalar ile birlikte, ziyaretçinin en zevk aldığı oyunları sürekli güncellemektedirler. Iphone ya da iPad’i olanlar bilir, oyunun hayatımızdaki aldığı yeri. Uygulama mağazalarında bulunan oyunların yapımcıları da oyun sektörünün ne kadar geliştiğinin farkında oldukları için oyunlarına sürekli yeni bölüm ve seviye ile birlikte daha eğlenceli hale getirmeye çalışıyorlar.Eğlenceli oyunlar bölümünde ilk sıralarda “Sünger Bob Macera Peşinde” isimli oyunu görüyoruz. Oyun ([Only Registered Users Can See Links]"[Only Registered Users Can See Links]") eğlenceli olduğu kadarda öğretici özellikleri taşımaktadır. Tüm oyunlar ([Only Registered Users Can See Links]"[Only Registered Users Can See Links]") üretilirken kötü amaç ile üretilmez. Sadece kullanıcılar tarafından “kötü amaç ile kullanılırlar”. Sünger Bob, uzun yolculuklu maceraya çıkıyor. Bu yolda en büyük yardımcısı siz oluyorsunuz. Karnı acıkan oyun karakterini doyurmak için konserveye benzer kalıplar göreceksiniz. Onları eksiksiz toplayıp macerayı bitirmeniz gerekecektir. Oyun sonunda sizi sevinç ile karşılayan Sünger Bob karakterini göreceksiniz.En eğlenceli oyunların genelde flash oyunlar olmasının en büyük sebebi bilgisayarınıza indirmeden internet sitesi üzerinden 1-2 dakika arasında oyuna başlayabilmenizdir. CD ile oynanan oyunları oyun kullanıcıları bilir, bazen saatlerce oyunun kurulmasını bekleyebiliyoruz. Birde oynadığımız oyun online oyun ise oyunu kurduktan sonra son güncellemeleri indirirken bir o kadar daha beklemek zorunda kalıyoruz. Sizlerde en eğlenceli oyunları oynayarak boş vakitlerinizi geçirmek istiyorsanız [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]"[Only Registered Users Can See Links]") sitesine mutlaka girmelisiniz.

kaos.1987
17-09-2011, 17:29 PM
Türkiyede Oyun Sektörü bir çığ gibi büyümekte bunun farkındasınzıdır sizlerde. Her geçen yıl hızla artmaktadır oyun sektörü, özellikle son yılarda internet üzerinden oynanılan çok hızlı bir şekilde açılan basit ama bir okadar güzel olan, java script tabanlı flaşh oyunlar çok tutulmaktadır.

Flash oyunlardan Bahsecek olursak internette en çok ilgi gören Oyunlar Araba Oyunları, Yemek Oyunları, Yarış Oyunları, Araba Yarışı Oyunları ([Only Registered Users Can See Links]), Giysi Oyunları, Giysi Giydirme Oyunları, Motor Oyunları,Komik Oyunlar ([Only Registered Users Can See Links]) , Kız oyunları, Polis Oyunları, Ben 10 Oyunları, Benten Oyunları ([Only Registered Users Can See Links]), dora oyunları gibi bir çok oyun kategorisi vardır.

Ülkemizde her geçen gün internet yayılmaktadır. Önümüzdeki yıllarda bu sayının kat kat artacağıda düşünülmektedir. Eskiden internet cafelerde çocuklar internete girerken şu anda bir çok ailenin kendi evinde bilgisayarı bulunup internet hattı çektirmiş bulunmaktadır.

JokerBlsm
26-09-2011, 15:18 PM
Site adresi: Sünger Bob Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])
Sitenin kuruluş amacı: Flash Oyun Sitesi
Sitenin verdiği hizmet: Flash Oyunlar
Ücretsiz ve Eğlenceli Flash Oyunlar Sizi Bekliyor.Haydi Oyun Zamanı :)

[Only Registered Users Can See Links] HEMEN OYNAMAYA BAŞLAYIN.İYİ OYUNLAR.

cnydnn
27-09-2011, 03:33 AM
Site Adresi: [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])
Site Kuruluşu: 2007
Site Açıklaması: Flash Oyun Sitesi

Flash oyun ([Only Registered Users Can See Links])daki ilk adresiniz bundan sonra zomoyun.com. zomoyun.com oyunlar1 ([Only Registered Users Can See Links]) sitesinde en yeni ve en güzel oyunları oynuyabilirsiniz. Sizlerin eğlenceli bir vakit geçirmesi için sunulan bu oyun platformunda iyi vakit geçirmenizi sağlamak ilk önceliğimizdir. Yepyeni oyunlar ([Only Registered Users Can See Links]) için sitemizi ziyaret etmeniz önerilir.

Garipwm
10-10-2011, 19:52 PM
[Only Registered Users Can See Links]

Site Adresi:harbioyun.net
Kuruluşu:2010
İçerik:Yepyeni kaliteli flash oyunlar.
Tanıtımı:

Oyun ([Only Registered Users Can See Links])lar çocukların ruh dünyalarında en çok yer edinen başlıca objelerdendir. Oyun oynamak çocukların ruhi gelişiminde büyük rol oynayıp aynı zamanda çocukların eğlenceli şekilde vakit geçirmelerinde de rol oynamaktadır. Bu bakımdan oyun daima çocukların hayatında büyük bir biçimde yer almaktadır. Faydalı oyunları oynayan çocuklar güzel bir şekilde vakit geçirdikleri gibi bir takım faydalı şeyleri de öğrenebilmektedir. Mesela barbie oyunları ([Only Registered Users Can See Links])nı buna örnek olarak dile getirebiliriz. Bu oyunları oynayan çocuklar bebeklere karşı sevgi ve şefkat duygularını arttırmakta ve bazen de estetik şekilde bir takım değişiklikler yapabilmektedirler. Bu bağlamda oyun oynayan çocuklarınızla birlikte vakit geçirip onlarla beraber oyun oynamanız da çok hoş olacaktır. Çünkü bu şekilde aranızdaki bağı da güçlendirebilirsiniz.

[Only Registered Users Can See Links] web sitesinde çocukların güzel bir şekilde oyun oynayabilmeleri için kırk beşe yakın farklı kategoriler yer almaktadır. Bu şekilde en kral oyun ([Only Registered Users Can See Links])ları çocuklarınızla birlikte rahat bir şekilde oynayabilecek ve hoşça vakit geçirebileceksiniz. Web sitemizdeki oyunları oynayabilmeniz için herhangi bir şekilde ücret ödemenize ya da üyelik almanıza gerek yoktur. Tek yapmanız gereken şey web sitemizi ziyaret etmek ve mevcut olan çeşitli kategorilerdeki oyunları seçmektir. Ayrıca; erişmeyi arzu ettiğiniz oyunlara ulaşmak için web sitemize oyun arama kutusu da ekledik. Bununla birlikte çok hızlı bir şekilde sevdiğiniz oyunlara ulaşabilecek ve rahatlıkla oynayabileceksiniz. Web sitemizde oyunskor ([Only Registered Users Can See Links]) da mevcuttur. Flash game dünyamızda sizleri de görmek bizi oldukça mutlu edecektir.

eril2012
13-10-2011, 16:36 PM
Site Adresi: yimyom.com
Kuruluşu: 2011
İçerik: Flash Oyun, Flash Oyunlar, Barbie Oyunları, Sue Oyunlar, Ben10 Oyunları.
Tanıtımı:

Yimyom flash oyun ([Only Registered Users Can See Links]) sitesi, aksiyon oyunlarından spor oyunları ([Only Registered Users Can See Links])na, zeka oyunlarından, ben10 ([Only Registered Users Can See Links])oyunlarına kadar çeşitli kategorilerde yüzlerce oyunun buldunduğu bir flash oyun sitesidir. Site, göze hoş gelen tasarımı ve wordpress altyapısı ile emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Sitede bazı günler ödüllü yarışmalar düzenleniyor. Oyunlara yorum yaparak bilgi paylaşımında bulunabiliyorsunuz. İsteyen ziyaretçiler siteye oyun ekleyebiliyorlar. Yimyom.com tamamen kullanıcıyı düşünen basit menüleri ile yüzde yüz çocuklara hitab etmektedir.

drkulnet
19-10-2011, 13:19 PM
Domain adı : [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])
İçerik-Başlık : Kız Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])

Oyun oynamayı seven kızlar için hazırladığımz ve birbirinden güzel onlarca çeşit ve yüzlerce Kız Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])'nı
içerisinde bulunduran kızlar kulübünü sizlere sunuyoruz. Bu uygulamada sizlere Prenses, yemek yapma, bebek bakma, pasta yapma ve daha fazlası
için şimdi sizlere Kız oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) sitesine davet ediyoruz.

markafoni
04-11-2011, 04:38 AM
Site: guzelkizoyunlari.net
Kuruluş: 2011
İçerik: Oyun

Reklamlardan oyunu göremediğiniz sitelerden sıkıldınız mı? Öyleyse güzel kız oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) sitesi tam da size göre. Reklamsız, göz yormayan tasarımı ile boş vaktinizin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Daha çok küçük kızlarımıza yönelik oyunlar bulunan bu siteye tabii ki erkek oyuncular da girebilir. Birbirinden güzel Barbie, Bratz, Sue oyunları burada. Sevimli kızlarımızı giydirmekten sıkıldığınızda makyaj oyunlarına geçebilir ya da minik kahramanlarımız Winx ve Dora ile maceradan maceraya atlayabilirsiniz. Yok efendim ben macera oyunlarını sevmem diyorsanız Dekorasyon ve Yemek oyunları kategorimizdeki oyunları çok seveceksiniz.

Sitemize giren binlerce oyuncumuzun, en çok oynadığı oyunları anasayfamızın üst kısmında yayınlıyoruz. Böylece hangi oyun güzel diye düşünmenize gerek kalmayacak. Hemen en popüler oyunları keyifle oynamaya başlayabilirsiniz. ?Bu oyunlar bana yetmez.? diyorsanız size güzel bir sürprizimiz var. Güzel kız oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) sitemize her gün en yeni ve en kaliteli kız oyunları ([Only Registered Users Can See Links])nı eklemeye devam ediyoruz. Bu eğlenceye ortak olmak istiyorsanız hemen sitemize girin ve oynamaya başlayın.

burakfba
12-11-2011, 19:39 PM
[Only Registered Users Can See Links]

Site Adresi: [Only Registered Users Can See Links]
İçerik: Oyunlar
Site Açılış Tarihi: 2011
Site Hakkında Tanıtım:
Bu yılın başlarından itibaren hayatınıza kaliteli bir oyun sitesi eklenmiş bulunuyor. Kışın gelmesiyle, soğukların başlamasıyla oyun oynamak ayrı bir keyif veriyor. Klasik oyunlardan Sünger Bob oyunlarına, zeka oyunlarından 2 Savaş Oyunları ([Only Registered Users Can See Links])na kadar birçok oyun 2savasoyunlari.com ile oynanır, iyi eğlenceler dileriz.

jekymark
12-11-2011, 20:49 PM
Eğlenmeye harcadığınız vakti artık daha iyi değerlendireceğinizden emin olabilirsiniz. Kaliteli flash oyunlar ile artık kendinizi oyunların içinde hissedeceksiniz. En güzel oyunlar ([Only Registered Users Can See Links])dan oluşan bir platform sizleri zamanın akışıyla en eğlenceli oyunlara sürükleyecektir.

Kategoriler arasından 3D oyunlar ([Only Registered Users Can See Links]) bölümünü tercih ederek bedavaya gerçekçi oyunlardan oynayabilirsiniz. Yeni kategorimiz olan Aksiyon oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) içinde çatışma ve silahlı olan bütün oyunlar mevcuttur. Büyüyünce hayaliniz doktor olmak ise Ameliyat oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) ile kendinizi hem hastalara karşı alıştırabilirsiniz hemde hastalara nasıl müdahale edeceğinizi öğrenirsiniz. Araba oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) zaten çocukların en çok aradığı ve hayatta vazgeçemediği en güzel oyunlardandır. Balon patlatma oyunları ile renkli bütünbalonları bir araya getirerek hepsini yok edin. Barbie oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) kızların beğenerek en çok oynadığı oyun kategorilerindendir. Basketbol oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) genellikle erkeklerin tercih ettiği spor oyunlarındandır. Beceri oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) sizin becerinizi ve yeteneğinizi ölçecek oyunları oynayarak kendinizi yetenekli yapma konusunda ilerletebilirsiniz. Ben10 oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) özellikle erkek çocuklarının bu zamanlarda en çok izlediği ve en çok oynadığı çizgi film kahramanlarındandır. Boyama oyunları küçük çocukların renkleri ve doğayı keşfedebilmesi için hazırlanarak sunulmuştur. Macera oyunları ([Only Registered Users Can See Links])nı özellikle maceracı çocuklar oynuyor ve bu oyunlar onların daha çok eğlenmesine katkı sağlıyor. Yemek oyunları ([Only Registered Users Can See Links]) kız çocuklarının yemek yapma konusunda bilgilenmesi için özellikle donatılmıştır.

güdü
12-11-2011, 22:52 PM
Çocuklarımızın kişilik gelişimlerine etki edecek her olumlu şeyi ebeveynlerin gözlemlemesi gerekir. Bazı oyunlar vardır ki çocuklarımızın sağlığını iyileştirecek, kişilik gelişimlerini olumlu etkileyecek cinstendir. Bu yazımızda özellikle kız çocuklarının oynaması gereken Kız oyunu ([Only Registered Users Can See Links]) kategorisini incelemeye çalışacağız.
Kız oyunu ([Only Registered Users Can See Links]) diyince aklımıza her zaman daha yumuşak, savaşçıl olmayan ve zor bir rekabete dayanmayan oyunlar gelir. Kız oyunu diyince, kızların sokakta oynadığı sek sek, ip atlama gibi oyunlar aklımıza gelir. Buna bağlı olarak kız çocukları internette oynadıkları oyunlarda da bu tarz yumuşak tercihlerde bulunmaktadırlar.
Küçük kız çocuklarının, küçük kızları süsleme, bahçe sulama, ev dekorasyonu gibi incelik gerektiren oyunları oynadığı bilinen bir gerçektir. Ebeveynlere ise bu bağlamda düşen görev, çocukların oyun saatlerini iyi ayarlamak, onlara oyunları esnasında refakat etmek ve oynanacak oyunun niteliğinin kızınızın gelişimine etkisini iyi araştırmaktır.

Garipwm
17-11-2011, 13:20 PM
Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte birçok alanda gelişmeler görülmüştür. Bunlardan neredeyse en önemlisi olan bilgisayar, gerek internet kullanımı için gerekse de oyunlar oynamaya ve birçok yönden geliştirilmiştir. Bunun yanında oyunlarda geliştirilmiştir. Fakat günümüzde daha çok çocuklar tarafından tercih edilen, internet oyunları da geliştirilmiştir ve yüzlerce değişik oyunlar sürülmüştür piyasa. İnternet oyunları, oynanması ve ulaşılabilirliği oldukça kolaydır. Bu yüzden dolayıdır ki çok tercih edilir.

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) İnternette arama yaptırdığımız zaman yüzlerce oyun sitesi çıkacaktır. Sitemiz, yüzlerce web sitesinin arasında kendisini kanıtlamış en iyi oyun sitelerden biri olduğunu göreceksiniz. Birçok kategoride yüzlerce oyuna kolayca ulaşabilir ve rahatça oynayabilirsiniz. Bu kategorilerden bazıları şunlardır; balon oyunları ([Only Registered Users Can See Links]), savaş oyunları, çocuk oyunları, zekâ oyunları, macera oyunları, araba oyunları ve bunlara benzer birçok kategoride yüzlerce oyuna ulaşabilirsiniz. Kız ve erkek çocukların ilk tercih ettiği oyunları ayırmak istersek, erkek çocuklar, savaş ve silahlı oyunları daha çok tercih etmektedirler. Bunların başında ise balon avcısı oyunu tercih edilmektedir. Bu oyunları oynayarak dikkatlerini geliştirebilirler ayrıca. Kız çocukları, beceri oyunları, kız-Barbie oyunları, ilerlemeli oyunları ve benzeri oyunları tercih ettiği görülmüştür. Öyle ki, ilerlemeli oyunları oynayarak sonraki aşamaları düşünme ve öğrenme yeteneklerini de kazandırır. Sitemizde vakit geçirmek ve eğlenmek isteyenlerin bütün isteklerine cevap verebilen bir oyun arşivimiz vardır. Bütün yaş guruplarına uygun ve kendinizi geliştirebileceğiniz oyunları da bulmanız mümkündür. Yaşça büyüklerin genelde tercih ettiği oyunlar başında ise, zekâ oyunları ile birlikte strateji oyunları yer almaktadır. Bu oyunlar sayesinde hızlı karar verebilme, olasılıkları hesaplayabilme gibi birçok yeteneğinizi de geliştirmiş olursunuz. Ayrıca sitemizin yetkilileri ile iletişime geçerek istediğiniz oyun talebinde bulunabilirsiniz. Sitemize giriş yaparak eğlenceye başlayabilirsiniz. Bütün bu oyunlara ulaşmak için [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) bu linkten sitemize giriş yapabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek popüler balon oyunları ([Only Registered Users Can See Links])nı ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Garipwm
17-11-2011, 14:41 PM
Bilgisayar hayatımıza girmeden önce bütün oyunları dışarıda arkadaşlarımızla geçirirdik. Özellikle yaz aylarında sabah evden çıkar gecelere kadar oyun oynamakla geçerdi bütün zamanımız. Ancak şimdiler çocuklar gerek dışarının tehlikesi gerekse de internet oyunlarından dolayı gereksinimleri web sitelerinden karşılıyorlar. Bütün yaş guruplarına uygun istediğiniz bütün oyunları bulabileceğiniz belirli sayıdaki web adreslerinden bulabilirsiniz. Örneğin, erkek çocuklar daha çok araba, silah, spor ve dövüş oyunları oynarken, kız çocuklarının tercih ettiği oyunlar ise kıyafet giydirme, aşk oyunları ve benzeri gibi oyunlardır. Oyunlar1 Sitemizde ayrıca görmek istediğiniz oyunlar olursa, bizimle iletişime geçerek istekte bulunabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızın kişisel gelişiminde faydalı olacak oyunları seçerek düşünmesine ve kendisini geliştirmesine yol göstermiş olursanız. Hem oyun oynayarak eğlenecek hem de kendisini geliştirme fırsatı bulacak. Kişisel gelişim oyunlarının başında strateji oyunları yer alır. Bu oyunlar ile düşünme ve karar verme yeteneklerinizi ölçmeniz ve geliştirmeniz mümkündür. Oyunlar1 ([Only Registered Users Can See Links]) ekibi olarak oyunları çocukların kişisel gelişimlerine uygun seçeriz.

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) Strateji oyununda yer alan işlevsel dallar geniş bir spektrumu içermektedir. Bunlardan birkaç tanesi; sevkiyat, fiyatlandırma, üretim operasyonları, sorumluluk ve ücretlendirme gibi uygulamalar yer almaktadır. Her yaşa uygun gerek oynarken eğleneceğimiz gerekse de kendimizi geliştireceğimiz birçok oyunu sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca oyunları kolaylıkla web adresimizden indirebilir ve arşivinize alabilirsiniz. Birbirinden heyecanlı macera oyunlarını oynayabilir ve aksiyonunuzu artırabilirsiniz. Bilgisayar oyunu oynayanlar zamanlarının çoğunu evde geçiriyorlar, ancak bir araştırmaya göre, bu kişiler dışarı çıktıklarında diğer pek çok insandan daha hızlı bir şekilde aradıklarını bulabiliyorlar. Araştırmalara göre oyuncular normal insanlara göre daha keskin gözlere sahip. Oyun oynayan kişilerin ve oynamayanlar arasında yapılan arasında yapılan bir araştırma, bu kişilerin karmaşık bir ekran üzerinde verilen hedef nesneyi daha kolay bir şekilde tespit ettiklerini gösteriyor. Kendinize ya da çocuğunuza uygun bütün oyunları, Oyunlar1 ([Only Registered Users Can See Links]) web adresinden bulabilirsiniz. Sitemize [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) bu linkten ulaşabilirsiniz.

Garipwm
15-12-2011, 20:01 PM
Domain Adısungerboboyunlari.com
Web Sitenin Kuruluş Tarihi2010
Sitenin İçeriğiSüngerbob Oyunları Oynamak İster misiniz?
Web Sitesine Ait Tanıtım Makelesi


[Only Registered Users Can See Links]


En güncel, en yeni ve en kaliteli sünger bob oyunları ([Only Registered Users Can See Links])nı açmış olduğumuz bu oyun sitesi yardımıyla oynayabilirsiniz. Siz değerli oyun severler için hazırlamış olduğumuz bu oyun merkezinde aklınıza gelebilecek her türden oyun türü yer almaktadır. Ağırlıklı olarak sünger bob oyunları ([Only Registered Users Can See Links])nın yayınlandığı bu oyun merkezimizde yüzlerce oyun türünden seçim yapıp istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

Kategoriler bölümünden kendi isteğinize ve beğeninize göre her türden oyunu seçip oynayabilirsiniz. İlk etapta seçtiğiniz oyunun üstüne tıklayınız. Daha sonra karşınıza gelen ekrandan oyunu hangi tuşlarla ve nasıl oynayacağınız konusunda bilgiler alın. Seçtiğiniz oyuna hâkim olmak, daha kolay ve daha rahat bir şekilde oynamak için ekrana gelen bilgileri okuyunuz. Böylelikle oyunda daha büyük başarılar elde edineceğinizden şüpheniz olmasın.

Oyun merkemizimizde yer alan başlıca sünger Bob oyun kategorileri şunlardır: sünger Bob puzzle oyunları, sünger Bob boyama oyunları ve sünger Bob giydirme oyunları. Bu her bir oyun kategorisi içinde birbirinden güzel onlarca oyun bulunmaktadır. Birbirinden ayrı güzellikte bu oyunları oynamak istemez misiniz? Sitemizde yer alan diğer oyun kategorileri de şunlardır: ben 10 oyunları, transformers oyunları, Sonik oyunları, mario oyunları, knd oyunları, hulk oyunları, garfield oyunları, kayu oyunları, tom ve jery oyunları, bugs bunny oyunları, örümcek adam oyunları, bakugan oyunları, batman oyunları, tweety oyunları, naruto oyunları, gormiti oyunları, samuray jack oyunları, kâşif dora oyunları, arkadaşım maymun oyunları, macera oyunları, savaş oyunları, korsan oyunları, balon patlatma oyunları, beceri oyunları, çocuk oyunları ve pokemon oyunları. Birbirinden değişik bu oyun kategorilerinden birinin içindeki bütün oyunlarını oynayabilirsiniz. Siz de kendi isteğinize ve beğeninize göre bir oyun seçip oynayın. Hepsi ve daha fazlası için [Only Registered Users Can See Links] linkine tıklamanı sizler için yeterli olacaktır.

tasarimix
01-03-2014, 11:13 AM
güzel site

tasarimix
03-03-2014, 10:48 AM
Sitemizde Tesbih Meraklıları İçin Yüzlerce Model Bir Arada

Tesbih meraklıları için kolay ve keyifli alışverişin en doğru adresi olan sitemizde yüzlerce modelden istediğinizi seçebilir ve hemen sepete ekleyebilirsiniz. Eğer aradığınız kehribar tesbih modelleri ([Only Registered Users Can See Links]) ise mutlaka aradığınız tasarımı burada bulacaksınız. Tesbihinde farklı aksesuar isteyenler sitenizdeki aksesuar bölümüne tıklayarak istediği aksesuarı seçebilir. Hatta almak istediği ürünü sitemizdeki sipariş bölümüne yazarak kendi tasarımını kendisi yaratma imkânını bulabilir.

[Only Registered Users Can See Links]

Tesbihsergisi.com

tasarimix
08-03-2014, 11:16 AM
güzel bir site

tasarimix
20-11-2014, 16:47 PM
Bedelli Ve Bedelsiz Hisse Senetleri Nedir?
Sermaye ya da kuruluş artırımları esnasında çıkarılan senetler bedelli olan senetlerdir. Bu sayede ise bütün sermayeler dışındaki kişi ve kuruluşlardan fonlarda temin edilmektedir. Hisse senedi ([Only Registered Users Can See Links]) nasıl alınır alanlarında ve işletmelerinde de varlıklarında değer artışlarının sermayeye eklenmesi işlemleridir. Diğer gerekli bilgileri ise bizlere web sitesi adresimizden kısa sürede alabilirsiniz.

[Only Registered Users Can See Links]


osmanlimenkul.com.tr

tasarimix
24-11-2014, 19:01 PM
İyi günler bir sorum olacaktı web tabanlı , mmorpg veya fps tarzında önerebileceğiniz bir oyun var mı acaba ?

tasarimix
02-12-2014, 16:12 PM
Güncel içerikli bir site güzel.

elifisci
27-03-2015, 12:04 PM
2015 Blazer Ceket Modelleri

Blazer ceketler hem spor hem de klasik kıyafetlerinize uyumlu kullanabileceğiniz kıyafet parçalarındandır. Blazer ceket modelleri nelerdir, hangi markaların ürünleri daha çok seviliyor, sizin için en uygun blazer ceket fiyatları nelerdir gibi soruların yanıtı moda haberleri ([Only Registered Users Can See Links]) sitemizde görebilirsiniz. Seçkin koleksiyonlar ve uygun fiyatları öğrenmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

[Only Registered Users Can See Links]

goo.com.tr

tasarimix
26-08-2015, 13:51 PM
İş Güvenlik Ayakkabıları

İş ayakkabıları genellikle inşaat sektöründe olmazsa olmaz ürünlerin ilk sırasında yer almaktadır. Olası kazalardan ve sorunları önlemek amacı ile artık bütün işçiler elektrikçi iş ayakkabısı ([Only Registered Users Can See Links]) olarak özel üretim ayakkabılarını kullanmaları gerekmektedir. Sizlerde bu alanlarda kaliteli ve sorunsuz ayakkabı modellerini görmek isterseniz bizlere web sitesi adresimizden veya iletişim numaralarımızdan kısa sürede ulaşabilirsiniz.

mekapstore.com

malatyaweb
15-09-2015, 22:16 PM
Doğu’nun en güzel kenti Malatya’ya dair her şeyi tek bir yerde bulabileceğinizi biliyor muydunuz?..

Malatya Haber ([Only Registered Users Can See Links]), Türkiye ve Dünya gündemiyle birlikte Malatya ve ilçelerine dair ne varsa dakika dakika derleyerek sunuyor. Spordan asayiş haberlerine kadar merak ettiğiniz her şey artık aynı yerde. Malatya spor haberleri ([Only Registered Users Can See Links]) ile Yeni Malatyaspor ve diğer futbol takımlarından gelişmelere yer veren site, nöbetçi eczanelerden hava durumuna ve iş ilanlarına kadar Malatya’nın en kapsamlı sitesi.


Malatya haberleri ([Only Registered Users Can See Links]) artık tek yerde! Güzel kentimizle ilgili merak ettiğiniz her şey artık tek tık uzağınızda. Siz de şimdi sık kullandığınız bölüme bu siteyi kaydedin ve olup biten hiçbir şeyi kaçırmayın…

sadefilmizle.
10-11-2015, 18:11 PM
İnternetten film izle ([Only Registered Users Can See Links])mek istiyorsunuz ama hiç bir site sizi tatmin edemiyor mu? Altyazılı film izlemek yada dublajlı film izlemek istiyorsunuz ama istediğiniz seçeneği ararken saatlerinizi mi harcıyorsunuz? O zaman sizi şöyle alalım lütfen. Tam da aradığınız siteyi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Kolay bir arayüze sahip olan sitemizde tüm filmler hd kalitede! hd film izle ([Only Registered Users Can See Links])mek için başka kapıları dolaşmanıza gerek yok. Sadece film mi? Tabikide hayır! Filmlerin yanı sıra bir çok popüler diziye de yer verdik sitemizde. Çünkü siz en iyisine layıksınız.
Film arşivini her geçen gün daha çok genişleten sitemizde her bir kullanıcının sözü dikkate alınır. Film isteklerinize yada diğer tüm sorularınıza en kısa sürede dönüş yapıyoruz. Çünkü biz sizin için buradayız.
Şık bir tasarıma sahip ve can sıkıcı reklamlardan uzak olan izlebizde.com tüm izleyicilerini bekliyor! Hemen gel ve dilediğin filmi izlemeye başla, ne kadar erken gelirsen o kadar iyi, çünkü burada daha çook vakit geçirmek isteyeceğinden eminiz :)

mehmetyerli
09-02-2016, 15:40 PM
Site Adresi: [Only Registered Users Can See Links]

Site Kuruluş Tarihi: 2011-02-15

İçerik: Bodrum’daki Villalar Sayesinde Konforlu Bir Tatil Yapın

Site Tanıtımı: Kusursuz hizmet anlayışı ve tecrübeli çalışanları ile müşteri memnuniyetini kazanan Villa Sepeti firması sayesinde istediğiniz özelliklere sahip bir villa kiralayarak tatil yapabilirsiniz. Villa kiralama sektöründe 2005 yılından beri hizmet vermeye devam eden firma sizlere deniz ve doğa manzaralı ve konforlu Bodrum kiralık villa imkanı sunmaktadır.

[Only Registered Users Can See Links]

Misafir Üye
26-02-2017, 08:15 AM
teşekkürler güzel site